ما وقع

اندر خم یک کوچه

امروز یه بازی جالبی در اینستاگرام راه افتاده بود، فرآیندش اینطوری بود که به یه سری سوال جواب می دادی و بعد کسی که ازت سوال کرده، بهترین عکست رو به صورت استوری به بقیه نشون می داد. یکی از سوالات این بود که من رو در طی سه تا اموجی توصیف کنید. پاسخ ها بسیار متفاوت بود و خب باعث تأسف بود واسه خودم.

افرادی که خیلی به من نزدیک بودن و من رو کامل می‌شناختن مثل خانوادم، من رو فردی عبوس و کم حرف و لجباز می‌دونستن، دوستانم من رو فردی خنده رو و دوست داشتنی و مهربون می‌دونستن و افرادی که ازم دورتر بودن و‌شناخت بسیار کمی ازم داشتن تصور یک‌ فرد خیلی سنگین و متشخص و پولدار ازم داشتن.

حقیقتا خیلی از خودم بدم اومد که اینطور آدمی هستم و به این فکر افتادم که چی شد تبدیل به اینجور آدم چند تیپی ای شدم؟؟؟

صرفا جهت اطلاع میگم، من خودمم معتقدم توصیفم به همون آدم عبوس و  گنداخلاق نزدیک تره. گاهگاهی سعی کردم یکمی تغییرش بدم ولی خب به هیچ‌ عنوان موفق نبودم. فک کنم تو اکانت توییترمم گفته بودم، کلاخیلی دوست دارم در غم و اندوه فرو برم و فک کنم همین بحث باعث شده کلا از یک آدم بالقوه موفق به الگوی عبرتی برای آدم های موفق تبدیل بشم.

 

 


 

سعی میکنم هر هفته یکشنبه راس بیست و سی دقیقه به روز بشم.

author-avatar

درباره ابراهیم عطائی

ابراهیم عطائی، زاده ی یازدهم اردیبهشت سال 70 خورشیدی در بیرجند است. وی دوران ابتدایی خود را در شهر تربت جام سپری و درسال 81 به زادگاه خود بازگشت. از همان دوران به طور خودخوان به مطالعه در حیطه ی نجوم آماتور پرداخت. دیپلم رشته علوم ریاضی-فیزیک را در سال 87 دریافت کرد. در سال 88 با ورود به موسسه علوم آسمان مهر فعالیت های نجومی خود را بطور تخصصی تر پیش گرفت. علاقه ی وی بیشتر در حوزه اخترزیست شناسی، عکاسی آسمان شب، نجوم آماتور و آموزش آن است. وی دانش آموخته دانشگاه ملی بیرجند در رشته آمار می باشد و به کاربرد این علم در سایر علوم علاقه بسیار دارد. از جمله مسئولیت های علمی وی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: مدیر عامل موسسه علوم آسمان مهر عضو هیئت موسس کانون نجوم سپهر دانشگاه ملی بیرجند نویسنده سایت علم بازار مدیریت پروژه کشوری اطلس راهبردی نجوم مقدماتی دبیر علمی همایش های ماهانه علمی ایران مدرس نجوم مقدماتی و عکاسی نجومی عضو سابق دیپارتمان اخترزیست شناسی آیوتامی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال امنیتی را پاسخ دهید. *