بازگشت مجدد به دانشگاه

خب! خیلی الکی الکی، کارشناسی ارشد قبول شدم و الان که این پست منتشر شده در اولین ترم ارشد آمار ریاضی به سر می برم. 

خیلی یاد حرف های دکتر واقعی افتادم که بهم گفتن این ارشد خوندن درست مثل یک مسکنه که میتونه دو سال سرگرمت کنه، ولی بعدش چی؟ برو به کاری که داری برس!

راسش با حرف استاد موافق بودم ولی واقعا مجبورم بابت پوشوندن معدل درخشان کارشناسیم و امید واهی به فرصت های شغلی بیشتر این مدرک ارشد رو بگیرم!

واقعا استرس دارم، اینکه بعد از سه چهار سال دوری از درس و امنحان می تونم بکشم یا نه؟ و امتحانات میخواد چجوری باشه و در کل اینکه آینده چی میشه؟

درست مثل همیشه نگرانم.

خیلی برام جالبه! بچه که بودم از ریاضی متنفر بودم، و دیپلم ریاضی  گرفتم، از گرایش آمار ریاضی هم به شدت واهمه دارم که الان دقیقا همین گرایش رو قبول شدم و ثبت نام کردم، حتی از پراید هم متنفرم و الان یه پراید دارم …

واقعا چرا خو؟؟؟؟؟ 

 

 


 

 

پ.ن: وبسایتم هر هفته یکشنبه راس بیست و سی دقیقه به روز میشه

 

ابراهیم عطائی

ابراهیم عطائی، زاده ی یازدهم اردیبهشت سال 70 خورشیدی در بیرجند است. وی دوران ابتدایی خود را در شهر تربت جام سپری و درسال 81 به زادگاه خود بازگشت. از همان دوران به طور خودخوان به مطالعه در حیطه ی نجوم آماتور پرداخت. دیپلم رشته علوم ریاضی-فیزیک را در سال 87 دریافت کرد. در سال 88 با ورود به موسسه علوم آسمان مهر فعالیت های نجومی خود را بطور تخصصی تر پیش گرفت. علاقه ی وی بیشتر در حوزه اخترزیست شناسی، عکاسی آسمان شب، نجوم آماتور و آموزش آن است. وی دانش آموخته دانشگاه ملی بیرجند در رشته آمار می باشد و به کاربرد این علم در سایر علوم علاقه بسیار دارد. از جمله مسئولیت های علمی وی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: مدیر عامل موسسه علوم آسمان مهر عضو هیئت موسس کانون نجوم سپهر دانشگاه ملی بیرجند نویسنده سایت علم بازار مدیریت پروژه کشوری اطلس راهبردی نجوم مقدماتی دبیر علمی همایش های ماهانه علمی ایران مدرس نجوم مقدماتی و عکاسی نجومی عضو سابق دیپارتمان اخترزیست شناسی آیوتامی

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

  1. به همون دلیلی که از من متنفری ولی دست از کله کچلت برنمیدارم. 😅😊🌹😍

  2. :))) راه رفتنی رو باید رفت 😊 خواستن توانستن است:) من که خیلی از قبولیت خوشحال شدم😊

    دیگه از چیا متنفری؟😂
    موفق باشی دوست جان😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال امنیتی را پاسخ دهید. *