صفحه میرزا محمد ابراهیم عطائی ( دبیرچی )

مجموعه برداشت ها، خاطرات و آموزش های ابراهیم عطائی

دو خبر دارم! هر دو حاوی درس هایی بزرگ! یکی تلخ و جان گداز، یکی شعف بار …

خبر بد اینکه یار و یاور طبیعت فراموش شده ی کشور جناب آقای امیرطالبی دعوت حق رو لبیک گفتند. اون هم بر اثر انفجار مین (!) …

امیدوارم خداوند ایشون رو مورد رحمت و عنایت بی پایان خودش قرار بده و از همینجا برای تمام دوستان و خانواده ی محترم ایشون آرزوی صبر بی پایان میکنم.

نمیخوام واستون منبر برم ولی شاید بهتر باشه مبحث تداخل خطوط رو که قبلا هم بیان کرده بودم اینجا دوباره تکرار کنم! به عکس سربرگ توجه کنین! تمام این عزیزان برای مدتی لحظاتشون رو باهم سپری کردن! چهره به چهره … یعنی گذر خطوط زمانی اونها تقریبا برهم منطبق شده و هیچ کس حتی تصور چنین لحظه ای رو نمیکرده ک عزیزی جلوی چشمشون آماده ی سفر به اون دنیا بشه! در همین حال بودن که یک تایم لاین به انتهای خودش میرسه و تموم میشه … اینجاست که اون شخص …

پس تو رو خدا قدر همو بدونین! چون شاید این آخرین باری باشه که دارین دوستتون, برادرتون , خواهرتون و یا هر کس دیگه ای رو می بینین !

شاید حرف من رو کسایی که توی اون کویر بودن و شاهد مرگ دوستشون بودن بهتر درک کنند! من ازشون میخوام این منظور رو به همه تفهیم کنن! به دنیا بفهمونن که همه چیز ساده تر از چیزی که تصور میکنیم رخ میده! دشمنی در اینجا بی فایدست! حتی از کسایی که این مطلب رو فقط میخونن و گذری رد می شن! لطفا اینو به گوش دنیا برسونین! هرکسی به سهم خودش کاری بکنه!

نمی دونم چرا یاد این آهنگ احسان خواجه امیری افتادم :

منو جون پناه خودت کن برو

بزار پای این آرزوم واستم

به هرکی بهم گفت ازت رد شده

قسم میخورم من خودم واستم

منو جون پناه خودت کن برو

من از زخم هایی که خوردم پرم

تو باید از این پله بالا بری

تو بالا نری من زمین می خورم

ولی خبر دوم که برام میل شده این بود که وجود موجودات فرا زمینی در سیاره ی ما توسط وزیر دفاع کانادا که  درسال ۱۹۶۰ مشغول به خدمت بوده تایید شد! و خوشبختانه ادعا شده اونها برای برقراری صلح در زمین حضور دارند! و سال هاست که رفت و آمد دارند! لینک اصلیش هم از اینجاست! این هم تاییدیه ای بر اون همه حرفی که در تمام محافل نجومی کشور زدم و مدام از منطق ریاضی و احتمال برای اثبات این ادعا استفاده میکردم! این هم یک نمونه ی تایید شده! موجودات فرا زمینی! از این که میدونم اینجا هستین خوشحالم! امیدوارم ببینمتون!

 

توضیح عکس سربرگ : تیم مرحوم طالبی, ۱۴ دقیقه قبل از انفجار (طبق ادعای صورت گرفته توسط حاضرین)

2 پاسخ

  1. چه بد، خدارحمتشون كنه، روحشون شاد باشه

    درسته آدمها بايد قدر لحظه لحظه هايي رو كه با عزيزانشون رو ميگذرونن بدونن، شايد يه روزي ديگه نباشن

    ممنون بابت مطلب زيباتون، مثل هميشه عالي بود، هميشه موفق باشيد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال امنیتی را پاسخ دهید. *