خاطرات و خطرات یک کارشناس توانبخشی – 4

اعتراف می کنم آدم چندان اجتماعی ای نیستم و بیشتر کارها و پروژه هام رو به صورت کاملا انفرادی انجام میدم! روابط اجتماعیم خوب نیست!
اما گاه گاهی که از این کارهای گروهی انجام میدم خیلی بهم خوش میگذره! گذشته از تجربیات فراوان گروهی که در موسسه علوم آسمان مهر در زمینه نجوم داشتم و دارم یا مدت کوتاهی که در انجمن علمی دانشگاه مشغول بودم که بسیار برام آموزنده بودن! لذا دور از انصاف هست اگر نگم که کاری مثل برگزاری کمیسیون های تشخیص معلولیت شهرستان که به هر حال یک کار گروهی هست برای من جالب و شیرین بوده! بگذریم که امروز بنده 12 مرتبه کیلومتر شمارم صفر شد و از ناحیه هر دو پا فلج شدم!!!!!!
امروز کمیسیون تشخیص معلولیت شهرستان 50 پرونده معلولیت رو بررسی کرد که خب، اصلا فکر نمیکنم چنین آماری برای یک جلسه کمیسیون در بهریستی داشته باشیم! واقعا کار همه عالی بود! کارشناسان استان و شهرستان که به نظرم ترکوندن دیگه!
ای کاش که بشه همیشه در مواقع نیاز این جمع و این کمک و همدلی رو داشت! و ای کاش این همه کار که ریخته رو سرم یه روزی انجام داده بشه (!) { چه ربطی داشت به موضوع؟؟؟؟  :دی}

 

———————————————————————————————————————————————————————————

 

پ.ن: وبسایتم هر هفته یکشنبه راس بیست و سی دقیقه به روز میشه

ابراهیم عطائی

ابراهیم عطائی، زاده ی یازدهم اردیبهشت سال 70 خورشیدی در بیرجند است. وی دوران ابتدایی خود را در شهر تربت جام سپری و درسال 81 به زادگاه خود بازگشت. از همان دوران به طور خودخوان به مطالعه در حیطه ی نجوم آماتور پرداخت. دیپلم رشته علوم ریاضی-فیزیک را در سال 87 دریافت کرد. در سال 88 با ورود به موسسه علوم آسمان مهر فعالیت های نجومی خود را بطور تخصصی تر پیش گرفت. علاقه ی وی بیشتر در حوزه اخترزیست شناسی، عکاسی آسمان شب، نجوم آماتور و آموزش آن است. وی دانش آموخته دانشگاه ملی بیرجند در رشته آمار می باشد و به کاربرد این علم در سایر علوم علاقه بسیار دارد. از جمله مسئولیت های علمی وی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: مدیر عامل موسسه علوم آسمان مهر عضو هیئت موسس کانون نجوم سپهر دانشگاه ملی بیرجند نویسنده سایت علم بازار مدیریت پروژه کشوری اطلس راهبردی نجوم مقدماتی دبیر علمی همایش های ماهانه علمی ایران مدرس نجوم مقدماتی و عکاسی نجومی عضو سابق دیپارتمان اخترزیست شناسی آیوتامی

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

  1. نرگس .ف گفت:

    موفق باشین استاده مهربون

  2. مهدی گفت:

    خدا قوت ابراهیم جان.
    با انرژی و پر امید باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال امنیتی را پاسخ دهید. *