صفحه میرزا محمد ابراهیم عطائی ( دبیرچی )

مجموعه برداشت ها، خاطرات و آموزش های ابراهیم عطائی

امروز رونمایی از مستند پازلی ها در بیرجند بود

پازلی در حقیقت یه اپلیکیشن ساز موبایل آنلاین هست که به همت چهار نفر ایده پردازان و اهل فن، من جمله محمدحسین محسنی که از دوستان من هست پرورش پیدا کرده و شاخ و برگی گرفته. مستند سرگذشت پازلی رو به همراه سایر عزیزان آسمان مهری دیدم و بسی لذت بردم. از جمله مشکلاتی سد راهشون بود و شکست هایی که خوردن و چه زحماتی که نکشیدن تا به چیزی که الان هستن رسیدن. این برای من غرور آفرین بود که دوست من هم توی این گروه بود و یه جورایی بهم حس غرور می داد.

از یه حرف محمدحسین محسنی توی فیلم مستندشون خیلی خوشم اومد، یه جایی گفت هیچوقت دوست نداره جایی کم کاری کنه که بعدا حسرتش رو بخوره و بگه ای کاش بیشتر تلاش می کردم. و این منو شدیدا یاد خودم انداخت که چقدر زیاد حسرت خیلی جاها رو خوردم. و حالا که دارم با همراهی دوستام طرح موج کیهان رو بالا میارم امیدوارم در این مورد حداقل اون حسرت رو نخورم. موج کیهان هیچوقت تو استارتاپ ها مطرح نشده و هیچکس تقریبا از وجودش مطلع میشه، اما میره تا بخشی از زندگی آدما رو تکمیل کنه! حداقل بخشی که ما فکر می کنیم ناقصه! امیدوارم بشه …

امشب عالی بود و کلی عکس گرفتم. از همینجا برای به قول آقای کارگردان چهار تفنگدار پازلی آرزوی موفقیت می کنم.

 

 


 

 

تحریر شده بتاریخ سیزدهم بهمنماه سنه یکهزار و سیصد و نود و پنج هجری خورشیدی

پ.ن: وبسایتم هر هفته یکشنبه راس بیست و سی دقیقه به روز میشه

توضیح تصویر سربرگ: پوستر مستند پازلی ها

2 پاسخ

  1. منم چند دفعه توی زندیگم توی زمینه های مختلف کم گذاشتم که بعدا حسرتشو خیلی خوردم و میخورم و ناراحتم میکنه اما یه طورایی مقصر همه چیز من نبودم واقعا یه مقداری نیاز به حمایت داشتم اما کسی نبود حمایتم کنه ( البته اگه آدم سخت تلاش کنه و پشتکار داشته باشه توی هر زمینه ای که میخواد باشه باشه میتونه آدم موفقی بشه ، اینو باور دارم ).
    انشالله موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال امنیتی را پاسخ دهید. *