نوشته های حقیقی

امشب بعد از مدت ها به وبلاگ نازنینم سر زدم، به نوشته های حقیقی! تک تک مطالبش رو خوندم! به یاد احساسات گذشتم، به یاد اون وقتایی که  اسمم میرزا بهار الدین بود! به یاد تمام فعالیت هام، به یاد دنیایی که داشتم، و به احترام دنیایی که ساختم، فقط سکوت کردم، گاهی لبخند زدم، گاهی هم از ته دلم نفس کشیدم!

بعضی مطالب خعیلی جالب بودن، مثل بازی که راه انداخته بودم، یا داد و بیداد های بی موقع، یا تشکر و قدر دانی از دوستانم، یا به باد انتقاد گرفتن اوضاع مملکت و خعیلی چیزهای دیگه! یا مقاله ای که برای گرون شدن پراید نوشته شده بود که با خوندنش کلی خندیدم! یا جریاناتی که مربوط میشد به حک شدن وبسایت من یا خاطراتی که گاها جسارت کردم و آونها را به زبون آوردم!

یاد نوشته های حقیقی بخیر! درسته که مدت هاست اونجا پست جدیدی نمیزارم، اما هیچوقت اونجا رو نابود نمی کنم و همیشه بهش سر می زنم!

 

 

توضیح عکس: سربرگ وبلاگ نوشته های حقیقی

ابراهیم عطائی

ابراهیم عطائی، زاده ی یازدهم اردیبهشت سال 70 خورشیدی در بیرجند است. وی دوران ابتدایی خود را در شهر تربت جام سپری و درسال 81 به زادگاه خود بازگشت. از همان دوران به طور خودخوان به مطالعه در حیطه ی نجوم آماتور پرداخت. دیپلم رشته علوم ریاضی-فیزیک را در سال 87 دریافت کرد. در سال 88 با ورود به موسسه علوم آسمان مهر فعالیت های نجومی خود را بطور تخصصی تر پیش گرفت. علاقه ی وی بیشتر در حوزه اخترزیست شناسی، عکاسی آسمان شب، نجوم آماتور و آموزش آن است. وی دانش آموخته دانشگاه ملی بیرجند در رشته آمار می باشد و به کاربرد این علم در سایر علوم علاقه بسیار دارد. از جمله مسئولیت های علمی وی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: مدیر عامل موسسه علوم آسمان مهر عضو هیئت موسس کانون نجوم سپهر دانشگاه ملی بیرجند نویسنده سایت علم بازار مدیریت پروژه کشوری اطلس راهبردی نجوم مقدماتی دبیر علمی همایش های ماهانه علمی ایران مدرس نجوم مقدماتی و عکاسی نجومی عضو سابق دیپارتمان اخترزیست شناسی آیوتامی

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. مقدم گفت:

    ناگهان چقدر زود دیر می شود… 🙁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال امنیتی را پاسخ دهید. *