صفحه میرزا محمد ابراهیم عطائی ( دبیرچی )

مجموعه برداشت ها، خاطرات و آموزش های ابراهیم عطائی

هر کسی برای خودش لیستی از بلاگ هایی رو داره که هر وقت بیکار میشه میره و ازشون سری میزنه و حتی اگه مطالبش تکراری باشه دوباره شروع میکنه به خوندنشون یا خوندن نظرات بقیه. بلاگ هایی که دیگه مشتریشون شدیم و خوب و بدش رو کنتراتی خریداریم. منم از این دسته بلاگ ها زیاد دارم. در حقیقت همیشه به بلاگ هایی که اینجا لینکشون کردم سر می زنم، به تک تکشون.

ارسال راه عشق بلاگ فاطمه قانعی خیلی بحث برانگیز شده! یه عده عزیز خدا شناس تر از خودش به پستش خوردن و دارن حسابی باهم بحث میکنن. بحث سر لحاف ملاست! نه! ببخشید، سر خدا و ایمان و اسلام و گاندی و عشق و یه اصطلاح هندی که سخت بود، حالا بخاطرم نیست! خوب یک تنه مقاومت کردی دکتر! ادامه بده! ماشاالله ماشاالله … 

اما من معتقدم به این بستگی داره که خدا رو چی در نظر بگیری؟؟ یک حضور سخت گیر، یا دوستی مهربون؟ من با دومی موافق ترم! گرچه با اینم موافقم که در باره خود اسلام اصن باید بیشتر تحقیق کرد. دین به این کاملی.

بلاگ بعدی، مال میلاد کشاورزه. عالی می نویسه لعنتی! اما حیف که مدتیه اصن انگار نه انگار! محسن الهامیان و سیاوش و محمدحسین هم به همین ترتیب.

اما بلاگ آخر که مربوط میشه به مهشید، گاهی واقعا نمیتونم عمق حرفاش رو بفهمم. انگار از یه جهان دیگه صحبت میکنه! اعتراف میکنم این اواخر کمی رو پست هایی که گذاشته بود تند صحبت کردم، نمی دونم چرا اما بیشتر شاید به این خاطر بود که احساس خطر می کردم. احساس میکردم زندگی مشترکش در خطره و منم واقعا آشفته می شدم. به هر حال هر دوشون دوستان خوب من هستن. این آخری نوشته بود تو مشهد بهتر درکش می کنن و این چیزا! امیدوارم منظورش به من نباشه!  به هر حال هیچکس بد دوستانش رو نمیخواد!

یه کار جالبی که راه افتاده اینه که دوستان آمدن نوشته هاشون رو در قالب کانال تلگرام پخش می کنن! دارم روش فکر میکنم، اگه بتونم براش یه ایده خوب درست کنم حتما منم یه کانال میسازم.


پ.ن: وبسایتم هر هفته یکشنبه راس بیست و سی دقیقه به روز میشه

12 پاسخ

  1. تکذیب می کنم :)))
    نوشته ها دغدغه هاست.زندگی‌ راهی به سوی رشده و من هم به شدت سخت گیر و ایده آل گرا ؛) نگران نباش رفیق :))

  2. داداش من دنبال سایت شخصیم هستم و برنامه‌های زیادی براش دارم.
    برا همین هم هست که دیگه نمی‌نویسم تو بلاگ.
    فعلا دارم به دامنه فکر می‌کنم و اگر یه سری کارها روبراه بشه، میارمش بالا. منتظرم شرایط خوب باشه تا اگربالا آوردمش، فرصت نوشتن هم باشه. 🙂
    ممنون که به یادم بودی. 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال امنیتی را پاسخ دهید. *