پنهان

عامل یا عواملی هست که بیش از یک ماهه ازم سلب آرامش کرده و مسالش اینجاست که نمیتونم بفهمم چه عواملی هستن، نمی تونم شناساییشون کنم و هیچ ابزاری هم برای این کار ندارم یا به ذهنم نمیرسه…

کلا رد دادم.

حتی برای ادامه این ارسال هم ایده ای ندارم …

حس نقصان بیشتر از قبل درونم نمون پیدا کرده و بیشتر و بیشتر داره اذیتم میکنه، اما نقصان از چی؟؟ بازم نمیتونم تشخیصش بدم.

گاهی با خودم میگم دیگه خیلی زندگی رو سخت میگیرم و زیاده از حد دارم به جزئیاتش دقت میکنم، اما هیچ وقت نتونستم خودم رو برای راحت تر گرفتن زندگی و کمی شادتر زندگی کردن متقاعد کنم.

نمیدونم چرا خودم اینقدر دارم خودم رو عذاب میدم؟ بنظرتون بیماری روانی نیست؟؟

این روزها خیلی بیشتر از قبل یاد مرگم میکنم، سالها پیش، ترسی ازش نداشتم، اما الان تا فکرش رو میکنم تنم میلرزه و با خودم میگم دارم به کجا میرم؟ تهش که چی خب؟

دقیقا همینه … این روزا اگه بخوام کاری کنم که کمی بهم خوش بگذره یا بخوام کفشام رو بعد از شش سال عوض کنم یا لباس بخرم و …، ( به طرز لجاجت باری در مقابل خرید کفش مقاومت میکنم) فقط یه سوال میاد تو ذهنم « خب که چی؟» و بلافاصله بعد از پرسیدنش از انجام اون عمل منصرف میشم.

حیرون موندم اصن، کیست که مرا یاری کند؟

 

 


 

 

پ.ن: وبسایتم هر هفته یکشنبه راس بیست و سی دقیقه به روز میشه

ابراهیم عطائی

ابراهیم عطائی، زاده ی یازدهم اردیبهشت سال 70 خورشیدی در بیرجند است. وی دوران ابتدایی خود را در شهر تربت جام سپری و درسال 81 به زادگاه خود بازگشت. از همان دوران به طور خودخوان به مطالعه در حیطه ی نجوم آماتور پرداخت. دیپلم رشته علوم ریاضی-فیزیک را در سال 87 دریافت کرد. در سال 88 با ورود به موسسه علوم آسمان مهر فعالیت های نجومی خود را بطور تخصصی تر پیش گرفت. علاقه ی وی بیشتر در حوزه اخترزیست شناسی، عکاسی آسمان شب، نجوم آماتور و آموزش آن است. وی دانش آموخته دانشگاه ملی بیرجند در رشته آمار می باشد و به کاربرد این علم در سایر علوم علاقه بسیار دارد. از جمله مسئولیت های علمی وی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: مدیر عامل موسسه علوم آسمان مهر عضو هیئت موسس کانون نجوم سپهر دانشگاه ملی بیرجند نویسنده سایت علم بازار مدیریت پروژه کشوری اطلس راهبردی نجوم مقدماتی دبیر علمی همایش های ماهانه علمی ایران مدرس نجوم مقدماتی و عکاسی نجومی عضو سابق دیپارتمان اخترزیست شناسی آیوتامی

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. میلاد گفت:

    جالب بود

  2. میلاد گفت:

    جالب بود ??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال امنیتی را پاسخ دهید. *